Papasakok savo istoriją

Istorija tai kelias. Kiekvieną kartą pasakodami savąją, klausydamiesi ar skaitydami kito, tuo keliu einame vis sklandžiau, tvirčiau, drąsiau. Kiekvienas iššūkis tampa geriau suprantamas, labiau pažįstamas. Kai pažįstame savo istoriją kaip patirties kelią, galime padėti ir kitam nueiti tam tikras, panašias savojo kelio atkarpas. Todėl labai svarbu perprasti, kas nutiko, ir tai liudyti.
Šioje skiltyje gali pažinti kitų moterų, netekusių savo kūdikių, istorijas ir pasidalyti savuoju liudijimu. Pažadame išsaugoti konfidencialumą.

Kartais atrodo

Visą gyvenimą buvau ta, kuri labiau bijojo ne neplanuotai pastoti, o negalėti pastoti visai, todėl beprotiškai apsidžiaugiau nėštumo testo laukelyje išvydusi dvi juosteles.

Kai vaivorykštė nušvinta

Mama tai visa, kas gali apibūdinti meilę – atsidavimą, besąlygišką rūpestį. Mano istorija prasideda nuo begalinio noro ja tapti.

Pusmetis motinystės

 Karantinas kiekvienam iškėlė savo klausimų ir uždavinių. Manasis buvo apie motinystę.

Drugelio plazdenimas

Ar kada nors galėčiau pagalvoti, kad mano vaikas mirs? Ne. Juk yra tam tikros taisyklės gyvenime – seneliai, tėvai, vaikai... Keičiasi kartos. Kodėl turėtų mirti jaunutis žmogus?

Esu mama be vaiko

Jos vardas Elija. Iškart įsimylėjau. Ir mylėjau, žinoma, beprotiškai. Myliu...

Dviejų angelų mama

Gegužę pamačiau apie metus lauktas dvi juosteles. Buvau pati laimingiausia pasauly! O vieną dieną darbe suėmė beprotiškas skausmas ir nualpau...